WTF?
     
В Броварах пройшов дитячий шаховий турнір з нагоди відзначення Дня захисту дітей

1 червня з нагоди Дня захисту дітей  у фойє Броварського МКЦ «Прометей» відбувся традиційний дитячий шаховий турнір за підтримки Федерації шахів міста Бровари, ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради.  Взяло участь 68 учасників різного віку з Броварів, Обухова, Києва та Великої Димерки. Грали 7 турів з контролем 10 хвилин +5 секунд на кожен хід. Взяти участь могли всі бажаючі діти.

 

Серед старших у напруженій боротьбі в останньому турі Корчинському Миколі з Обухова вдалося завоювати 1 місце, фінішувавши з 6.5 очками.  Другим став Дідок Данило, 3 місце у Кравченка Марії (обидва Бровари).

 

У віковій групі до 12 років 1 місце у броварчанина Артемова Андрія з результатом 5.5 очок (діючий чемпіон Київської обл. до 10 років), 2 місце у представника з Обухова Богатирьова Миколая (5 очок), Третім став Пильчук Артем (Бровари 5 очок). Серед учасників до 8 років перемогу святкували господарі. Першим став 5-річний і наймолодший учасник турніру Громосяк Олексій (4.5 очок), який боровся за головні призи і лише в останньому турі поступився. Друге місце у його старшого брата Громосяка Антона. Третім став Латарія Костянтин.

  

Кращий результат серед дівчаток у Парадиж Софії (Бровари).

Серед дівчат до 12 років перемогла Борисенко Анастасія, а до 8 років – Гладенюк Ліза (Обухів). Переможці та призери турніру отримали цінні подарунки. Всі учасники змагання отримали пам’ятні призи і морозиво.  Головний суддя змагань – Семен Гребенюк.

Броварська міська рада