WTF?
     
Правоохоронці Броварів протистоять дитячому алкоголізму

За ініціативи та за участю співробітників Управління превентивної діяльності Головного управління поліції Київщини у місті Бровари відбувся профілактичний рейд спільно з місцевими поліцейськими. Правоохоронці вкотре нагадали власникам закладів про заборону продажу неповнолітнім алкоголю та тютюну.

Так, під час нічного рейду правоохоронці здійснили перевірку розважальних закладів, магазинів міста та району. З їх власниками проведені бесіди, роз’яснені норми діючого законодавства, що стосуються правил перебування неповнолітніх у вечірній та нічний час у місцях дозвілля.

Поліцейські перевірили за місцем проживання дітей у сім’ях, які перебувають на профілактичних обліках Національної поліції, що опинилися у складних життєвих обставинах.

За словами співробітника управління превентивної діяльності Національної поліції в столичної області Олени Косенко, однією з причин дитячого пияцтва та тютюнокуріння є те, що торгівельні точки, які здійснюють відповідну торгівлю, розташовані  неподалік навчальних закладів. Також відсутність контролю батьків за проведеним дозвіллям дітей.

Основне завдання вартових порядку – зробити усе можливе, щоб алкогольні, слабоалкогольні напої, тютюн не потрапили до рук дитини, сформувати у підростаючого покоління прагнення  до здорового способу життя.

Також підполковник поліції зазначила, що профілактика правопорушень серед неповнолітніх знаходиться на постійному контролі керівництва Національної поліції столичного регіону.

Відділ комунікації ГУНП в Київській області