WTF?
     
Нова рада - новий сайт?

27 листопада до Броварів приїхали представники компанії "КітСофт" для презентаціїнового сайту Броварської міської ради. Про це всоціальній мережі повідомляє Бажен Левковець.

  

Представники "КітСофт" розповідали про можливості інтернету та про їхніх замовників.

  

У присутніх на презентації виникло багато питань - чому пошук розробника сайту проводився не через тендер чи конкурсній основі, чи були інші претенденти для розробки нового сайту.

- Дійство було схоже на придбання кота у мішку. Принаймні, на основні питання я відповіді не отримав:
1) Ознайомитись з ТЗ (технічне завдання) на наш новий сайт.
2) Чи затвердили це ТЗ на сесії БМР чи виконкомі?
3) Пошук виконавця проводився через тендер чи конкурсну комісію?
4) Яким дивним чином КітСофт виграв цей тендер?
5) Чи були інші пропозиції? 
6) Можливо в Україні десь ще є така ситуація, коли містом керують мер з заступниками та депутатами? Чи це унікальний продукт і його необхідно розробити з нуля в кожному з 460 міст України?

І на останок: На звичайне запитання журналіста наш мер попросив не задавати дурниць. Схоже, що Ігор Васильович розглядає дружбу як слабкість - повідомляє Бажен Левковець на своїй сторінці.

Поспілкувавшись, як мінімум з п'ятьома броварськими розробниками сайтів, всі вони б хотіли прийняти участь у тендері на розробку сайту і зробити його за значно меншу суму, ніж озвучені 200 тис. грн.. Але, навіть, про цю презентацію не було повідомлено широкому загалу, не кажучи вже про сам тендер (якщо він взагалі проводився).

Хотілося б від нової міської ради та нового-старого міського голови бачити більше відкритості та прозорості в роботі.