WTF?
     
У броварських рятувальників нема вихідних: в Требухові горів житловий будинок, а в Княжичах пилорама

26 травня 2019 року о 11:10 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про загорання пилорами, за адресою: Броварський район, с. Княжичі, вулиця Слави 28-А.

 

На ліквідацію пожежі було залучено перше та друге відділення 56-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Бровари та СПК Княжичі. По прибуттю на місце пожежі рятувальниками було проведено розвідку та встановлено, що горить покрівля над приміщенням сушки для деревини ,розміром 25х10, на площі  40 кв.м..

 

Пожежу локалізовано, 2 стволами «Б»  о 11:40,та повністю ліквідовано о 11:52. На пожежі працювали 7 чоловік особового складу. Причина пожежі встановлюється.Загиблих та потерпілих немає.

27 травня 2019 року о 01:28 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про загорання  житлового будинку , за адресою: Броварський район, с. Требухів, вулиця Миколи Сома 17.

На ліквідацію пожежі було залучено перше та друге відділення 56-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Бровари, СПК Требухів та СПК Красилівка. По прибуттю на місце пожежі рятувальниками було проведено розвідку та встановлено, що горить покрівля та перекриття не експлуатуючого житлового будинку ,розміром 12х10, на всій площі .

Пожежу локалізовано, 2 стволами «Б»  о 01:58,та повністю ліквідовано о 03:05. На пожежі працювали 7 чоловік особового складу. Причина пожежі встановлюється.Власник встановлюється.Загиблих та потерпілих немає.