WTF?
     
В Броварах презентували проект реновації Броварської міської бібліотеки

21 травня відділ культури Броварської міської ради презентував проект реновації Броварської міської бібліотеки (бульв. Незалежності, 5). Розробляє проект команда проектно-будівельної компанії Arcite разом з ГО "Бібліотеки майбутнього", яка за підтримки Департаменту культури КМДА займається реформою публічних бібліотек міста Києва з 2017-го року. Про це пише Броварська міська рада у себе на сторінці у соцмережі.

 

Напрацюваннями щодо переформатування Броварської міської бібліотеки поділився автор проекту Андрій Бражнік, керівник архітектурного бюро і співзасновник ГО "Бібліотеки майбутнього". До обговорення долучилися заступник міського голови з гуманітарних питань Лариса Виноградова, спеціалісти відділу культури, управління освіти Броварської міської ради, представники громадськості, небайдужі до питання розвитку культури в місті, ЗМІ. Не лишилися осторонь і самі працівники бібліотеки, які на всіх етапах проектування брали активну участь у розробці багатофункціонального простору. 

 
Присутні жваво цікавилися деталями дизайну та подробицями перепланування приміщень. Підсумком спілкування стало розуміння, що метою реновації закладу є не просто капітальний ремонт приміщень, але й перетворення бібліотеки на сучасний заклад нового формату.