WTF?
     
В Броварах визначено переможців гри «Сокіл» («Джура»)

Третій день підсумкового наметового таборування за участю 10 роїв закладів освіти   м. Бровари, був не менш цікавим за два попередні, але дав зрозуміти, що … він вже останній! Звісно, все почалося так, як і другого дня: ранкова руханка, гімн, конкурси «Рятівник» і «Таборування».

 

Але за всі досягнення на юних джур чекали підсумки – подяки, нагороди, приємні призи. Переможці визначені, і цього року ним стала команда із Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 (рій «Серце патріота»), ІІ місце зайняла Броварська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів№5  ім. Василя Стуса (рій «Патріоти»), ІІІ – рій «Січ» з Броварського навчально-виховного комплексу.

 

Учасників міського етапу гри привітали:  начальник управління освіти і науки Броварської міської ради Оксана Мельник, заступник військового комісара Броваського об’єднаного міського військового комісаріату, майор Пилипенко Олександр Олексійович, які і вручали всім учасникам їхні нагороди.

Дружня атмосфера, гарний настрій, приємні спогади, вміння та навички, корисні поради та нові знання – це все отримали учасники Гри. А ми дорослі, організатори  міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»), хороший досвід для проведення цікавого дозвілля учнівської молоді.

Броварська міська рада