WTF?
     
Подаруй надію – благодійний концерт в Броварах за участі українських зірок (ВІДЕО)

 Кількість онкохворих українців щороку збільшується в геометричній прогресії. Так, за даними Національного інституту раку, в Україні налічується більше мільйона онкохворих людей. Кожного року рак вбиває тисячі українців. Хворобі все одно, дитина чи дорослий. Їй все одно, бідний чи багатий. Лихо може трапитись у кожній родині. На лікування раку можна витратити десятки років і мільйони гривень, але вилікуватись від онкозахворювання можливо. Діагноз «рак» ще не означає наближення смерті, це лише сигнал до дій, до лікування, до підтримки.

  Найважливіше, чого потребують онкохворі з самого початку, - це підтримка, а особливо, моральна, щоб продовжувати жити, знайти в собі сили боротися з хворобою і, найголовніше, перемагати її. Не менш важливі для онкохворих також гроші. Тисячі, мільйони гривень на лікування. Фінансову і моральну допомогу онкохворим та їхнім родинам надають благодійні фонди та організації. Саме завдяки коштам, які зібрали благодійні організації, сотням онкохворих вдалося перемогти страшне захворювання.

  Гроші на лікування онкохворих благодійні організації збирають різними шляхами, але найчастіше, - це благодійні виставки та концерти. Так, благодійний фонд допомоги онкохворим «Інна», що вже більше року діє у нашому місті, учора, 29 листопада, організував благодійний концерт на підтримку онкохворих Броварщини «Подаруй надію».

  Благодійний фонд допомоги онкохворим «Інна» займається доброчинністю, зокрема, надає фінансову, моральну, духовну та правову підтримку людям, які страждають онкологічними захворюваннями. Своєю діяльністю благодійний фонд заявляє, що рак можливо подолати, головне – бажання та підтримка!

  Ще до початку благодійного концерту, з другої години у холі МКЦ «Прометей» наймолодших гостей заходу розважали майстер-класами з виготовлення іграшок, аквагримом, веселими іграми та цікавими конкурсами. І потім, поки батьки насолоджувалися піснями українських виконавців на концерті, у холі дітей забавляли потішні аніматори.

 Концерт розпочався в найкращих традиціях проведення національних заходів і свят – вихованці броварського народного хореографічного колективу "Оксамит" продемонстрували усім гостям майстерність гри на барабанах.

  Це було лише вступним словом творчої молоді Броварів. Після юних танцівників на сцену «Прометею» піднялися гості, які завітали до Броварів із столиці України, шоу-група «Prime». Виконавці причарували усіх глядачів своїми щирими піснями.

  Потік манливих ритмів і мелодій на декілька хвилин призупив виступ одного з організаторів фонду, Віталія:

 - Сьогодні у залі сидять наші партнери із різних організацій й, власне, онкохворі діти. Своєю присутністю вони показують нам, що набагато сильніші, мужніші від нас.

  А далі сцену заполонили запрошені зіркові гості. Хлопці з тріо «Екстрим» першими виконували свої пісні. «Екстрим» - український вокальний колектив, назва якого розшифровується як «Ексклюзивно три міліціонери». Виконавці вирішили перетворити концерт на дискотеку та потішити своїх глядачів, тому виконували веселі та запальні пісні. Хлопці не забули привітати глядачів з першим снігом та прийдешнім святом Нового Року. Вітальною листівкою стала прем’єра новорічної пісні «Екстриму».

  Далі глядачі вітали аплодисментами талановитих сестер-близнючок, дует «Анна-Марія». Дівчата, які дебютували на великій сцені ще 11 років тому, виконали для броварських глядачів авторську музику. Найчастіше з їх вуст лунали пісні про найщиріше почуття людини - кохання.

  Апогеєм концерту став виступ київського музичного гурту «Табула Раса». Протягом більш ніж двадцятирічної музичної кар'єри, виконавці весь час активно займалися благодійництвом. Як зазначила ведуча заходу, ідея провести цей благодійний концерт частково належить хлопцям із «Табула Раса». Глядачі, затамувавши подих, слухали давно відомі пісні українського гурту.

  Всі кошти, зароблені від проведення концерту, підуть на допомогу онкохворим Броварщини. А, судячи з того, як багато гостей зібралося послухати пісні українських виконавців, онкохворі все-таки отримають таку потрібну допомогу. Давайте не будемо байдужими, підтримуймо та допомагаймо тим, хто цього потребує.