WTF?
     
Благодійний фонд «ІННА» - призер національного конкурсу благодійності 2018 року

У світі спорту є такий вислів: «Стабільність-ознака майстерності!» В його основі лежить спостереження, що хороший атлет показує регулярно стабільні результати. Напевно, таке твердження справедливе і до інших сфер життя суспільства. Навіть в справі благодійності! Хоча, напевно, в справі допомоги іншим не зовсім правильно шукати кращих! Той хто простягнув руку допомоги іншому в біді - вже молодець, апріорі! Як виміряти участь і безкорисливість в призах? І тим не менш!

Благодійний фонд «Інна» за результатами своєї діяльності увійшов в число найактивніших і найкращих благодійних організацій 2018 года! Це стало відомо сьогодні, після урочистого підбиття підсумків Регіонального етапу «Благодійна Київщина-2018» Національного конкурсу «Благодійна Україна-2018». В цьому році на конкурс було подано 182 заявки від благодійних, волонтерських організацій, великих бізнес-компаній і приватних осіб, що займалися благодійністю в минулому році.

Як і рік тому благодійний фонд «Інна» потрапив в число призерів дуже престижного конкурсу, що відзначено спеціальним дипломом конкурсного журі! Діяльність Фонду відзначена в номінації «Благодійна акція - 2018» (III місце).

Черговий успіх Фонду «Інна» - це спільне досягнення Броварів! Він пов'язаний, по-першу чергу, з активною підтримкою діяльності нашої організації з боку адміністрації Броварської міської ради та його структурних підрозділів, спільної і плідної роботою, що проводиться Фондом з закладами культури і освіти, громадськими організаціями, діяльністю наших спонсорів і друзів на благо підопічних Фонду ! Наші спільні проекти - одні з кращих, а по унікальності, єдині в Україні!