WTF?
     
«Спортивна родина 2019» у Броварах

11 травня в Броварах, на баскетбольному майданчику, який розташований в парку відпочинку «Перемога», відбулося фізкультурно-розважальне свято «Спортивна родина 2019».

В заході взяли участь всі бажаючі. На змаганнях виступали сім’ї з дітками від 2 до 6 років. Загалом реєстрацію пройшли вісімнадцять команд. В програмі турніру були конкурси та заїзд на біговелах та самокатах, веселі естафети тощо. Якщо вік учасників не дозволяв їм самостійно приймати участь у змаганнях та на допомогу приходили їх батьки, які й самі приймали активну участь, хвацько бігаючи з різноманітними предметами (кеглями та м’ячиками) чи їдучі на самокаті.

Проводили свято Київська обласна організація ФСТ «Україна» за підтримки відділу фізичної культури та  спорту, відділу сім’ї та молоді Броварської міської ради, Броварської міської організації ФСТ «Україна» та спонсорів, одним із головних серед них була служба таксі «313». Змагання поєднали з проведенням благодійної акції на підтримку броварчанки Каріни Личак, яка потребує термінового лікування.

Подарунки, медалі, грамоти, повітряні кульки та позитивні емоції організаторами гарантувалися і вони отримали їх в повному обсязі. Залишилися задоволеними діти і дорослі.