WTF?
     
В Москві заарештували власника двох броварських житлових комплексів

У Москві затримали 51-річного українського бізнесмена Павла Климця, який є власником будівельної компанії «Атлант», що будує багатоповерхівки в м. Бровари. Про це повідомляє видання «ГордонUA» з посиланням на «Коммерсантъ».

Павла Климця, який очолює групу компаній Olymp, підозрюють у даванні хабара в особливо великому розмірі.

Кримінальну справу порушили в слідчому управлінні Слідчого комітету у Центральному округу Москви, після чого 12 квітня суд відправив Климця в СІЗО. Пізніше адвокати оскаржили рішення, й апеляційна інстанція Мосміськсуду скасувала постанову про арешт. Справу було передано на новий розгляд, однак бізнесмен, за даними видання, залишається під вартою. Нового розгляду поки не призначено.

За деякими даними, Климець міг приїхати в Москву для обговорення долі приблизно 40% своїх активів на окупованих територіях Донецької і Луганської областей, контроль над якими він втратив після початку війни на Донбасі.

"Останнім часом Павлові Анатолійовичу неодноразово надходили пропозиції про те, щоб переписати або за дуже низькою ціною продати частину свого бізнесу", – розповів виданню співрозмовник.

Уродженець Донецька Павло Климець був депутатом Верховної Ради з 2006-го до 2012 року. Був членом Партії регіонів, але вийшов із неї у 2010 році.

Є власником алкогольної компанії Olymp. Йому належать будівельна компанія «Атлант», яка в м. Бровари побудувала два житлові комплекси - ЖК «Олімпійський» по вул. Москаленка та ЖК «Атлант на Київській», що по вул. Київська, Малинівський скляний завод, лікеро-горілчаний завод Prime, завод переробки зерна «Бікорм», Малинівський кабельний завод, найбільший у Запоріжжі торговий центр «Аврора».