WTF?
     
Зустріч міського голови з членами асоціації «Друзі Броварів»

25 квітня відбулась зустріч міського голови з представниками асоціації «Друзі Броварів» із порідненого французького міста Фонтене-су-Буа,  яка входить до складу Комітету поріднених міст Фонтене-су-Буа.  Патрік Рулє - голова асоціації «Друзі Броварів»,  Жослін Сенешаль - секретар асоціації та члени асоціації Жан-Клод Сенешаль  та Жозет Кастеляна – часті гості у Броварах, мають з нашим містом не тільки ділові, але й дійсно дружні відносини. Про це повідомляється на офіційному сайті Броварської міської ради.

Назва асоціації «Друзі Броварів» говорить сама за себе.  Це наші справжні друзі, які впродовж 18 років підтримують плідні зв’язки з мешканцями Броварів не лише в рамках гуманітарної місії, але й сприяють організації обмінів між організаціями та установами обох міст.

 

У ході зустрічі були проаналізовані результати участі у спільних проектах, серед них: проект з написання книги «Словами дитини про мир», головною метою якого було пропагування миру на землі та недопущення війни. Офіційне підписання книги 7 мерами різних країн, в тому числі міського голови Броварів, відбулось 18 листопада 2018 року у Трюсі, Франція, під час відзначення 100-річчя з дня закінчення Першої Світової війни. До цієї акції долучилось понад 200 дітей з поріднених міст Франції, Бельгії, Італії, Португалії та України.

Вже стало традицією, що асоціація «Друзі Броварів» запрошує юних броварчан долучитися до роботи Фестивалю з прав дітей, що проходить щорічно у листопаді в рамках Двотижневика солідарності, і 2018 рік не став виключенням: 6 юних представників міста взяли активну участь у круглому столі на тему: «Конфлікти, війни та наслідки для дітей», під час Фестивалю з прав дитини юні броварчани провели майстер-класи із плетіння українських браслетів. Вони розповідали своїм французьким одноліткам про славну Україну та наше рідне місто Бровари. Наразі обговорюються питання щодо участі юних броварчан у цьогорічному фестивалі.

Під час зустрічі обидві сторони погодились, що написання книги «Словами дитини про мир» стане трампліном для реалізації майбутніх успішних спільних проектів, які допоможуть зробити вагомий внесок у збереження миру на землі. Однією такою ідеєю стане проведенняу 2020 році у своїх містах Форуму за мир, а вже у 2021 році в одному з міст планується зібратися для організації великого Форуму міст-побратимів.

 

Готується поїздка юнацької футбольної команди у червні поточного року до міста Фонтене-су-Буа за активної підтримки асоціації «Друзів Броварів» з метою участі у традиційному Міжнародному турнірі з футболу. Побажаємо успіху нашій команді. Але головна мета – це не перемога, а можливість представникам різних країн збиратись разом, спілкуватись, обмінюватись своїми думками, розробляти нові проекти і разом будувати мирне майбуття.

У свою чергу міський голова запросив французьких побратимів приєднатись до участі у IV Міжнародному благодійному фестивалі «Інна-Бровари», що відбудеться у нашому місті у жовтні 2019 року.

Маємо надію, що дистанція у 2000 кілометрів не стане перепоною для зближення наших народів, і ми зможемо продовжувати наші партнерські зв'язки ще багато років, даючи можливість нашим містянам знаходити нових друзів.

  1. Патрік Рулє - голова асоціації «Друзі Броварів» /ч/;
  2. Жослін Сенешаль - секретар асоціації /ж/;
  3. Жан-Клод Сенешаль - член асоціації /ч/;
  4. Жозет Кастеляна - член асоціації /ж/.