WTF?
     
До дітей із броварського SOS-містечка завітав зірковий футболіст Руслан Ротань (ВІДЕО)

Насправді в Україні дуже багато дітей, які люблять футбол, мріють стати футболістами та займатися футболом, але не всі мають можливість. Football Hub вирушає в тур під назвою «Всім Футбол» дитячими будинками, інтернатами, соціальними містечками, селами України, де є діти, які справді люблять футбол, хочуть їм займатися, але не мають можливості. 

 

- Ідея «Всім Футбол» - це знайти таланти серед різних дітей, різного віку, з різних куточків України. Ми віримо, що ми дійсно знайдемо майбутніх талановитих футболістів, - розповідає президент футбольного клубу «Олімпік Київ».

Гостями для таких дітей будуть відомі футболісти чи тренера, які будуть своїм прикладом мотивувати та надихати дітей.

Цього разу команда «Всім Футбол» завітала в SOS-містечко, що знаходиться в м. Бровари по вул. Шевченка. Завітала з подарунками та зірковим гостем, гравцем національної збірної України з футболу, плеймейкером київського «Динамо» та дніпровського «Дніпра», тренером збірної України U-21, Русланом Ротанем та його дружиною Христиною.

Гостей зустріла ціла юрба дітлахів, як хлопців, так і дівчат, які не могли дочекатися, поки тренери ФК «Олімпік Київ» не розставлять фішки аби пограти футбол з відомим гравцем.

 

- Я бачу той азарт, з яким дітлахи хочуть займатися футболом. Видно, що дітям не вистачає тих позитивних емоцій, а всі знають, що футбол - це саме позитивні емоції. Це гра, яка приносить їм радість і видно, з яким заохоченням вони роблять всі вправи. Сльози на очі накочуються, коли бачиш, що такі діти в чомусь обділені, - розповідає Руслан Ротань. - Таким дітям просто потрібно дати поштовх, завдяки якому вони зможуть стати відомими футболістами.

Дітвора вдосталь набігалася з «шкіряним» разом з Русланом Ротанем. З зірковим гостем грали як п'ятирічні хлопці, так і 15-річні підлітки. Всі були задоволені, адже не часто можна ось так наживу не тільки поспілкуватися з відомими футболістами, а й, навіть, пограти з ними у футбол.
В цьому соціальному дитячому містечку проживає 15-річний Микола, який тренувався осторонь. Микола мріє про футбольне майбутнє. До недавніх пір хлопець займався футболом в академії ФК «Каскад» (Бровари). Тільки вдумайтесь, одинадцять із п'ятнадцяти років Микола віддав грі у футбол.

 

Наразі хлопець не має змоги відвідувати футбольну школу через фінансові проблеми, адже навчання в «Каскаді» не безкоштовні. Дивно, адже більшість футбольних академій для таких дітей плати за навчання не беруть. На запитання, в якому футбольному клубі він мріє грати, він сказав, що спочатку потрібно пограти на місцевому рівні, але він мріє про «Динамо» (Київ). А улюбленим гравцем Миколи є плеймейкер київського «Динамо» Віктор Циганков. А ще хлопчина зізнався, що в нього немає футбольних бутс, тому команда «Всім Футбол», звозила Миколу до фірмового спортивного магазину, де хлопець вибрав собі крутий подарунок.