WTF?
     
Хвилина мовчання та акція «Запали свічку» до Дня пам’яті жертв голодоморів 1932-1933 рр.

  28 листопада увесь український народ вшановуватиме пам'ять жертв голодоморів 1932 – 1933 років. Цього дня Україна традиційно вклоняється усім вбитими голодом у роки геноциду.

 Загальнонаціональним заходом до Дня пам’яті жертв голодоморів є хвилина мовчання. Припинивши на хвилину розмови 28 листопада о шістнадцятій годині, ми виразимо скорботу та глибоку пошану загиблим від геноциду 1932 – 1933 років.

 Броварчани можуть долучитися до загальнонаціональної хвилини мовчання о 16:00 на Майдані Свободи. Про це повідомляється на сайті Броварської міської ради.

  Після того на головній площі міста відбудеться акція «Запали свічку». На Майдані Свободи усі небайдужі броварчани зможуть запалити свічку на згадку про тих, хто загинув під час голодоморів в Україні. «Запали свічку» — також загальнонаціональна акція, яка відбувається щороку в День пам'яті жертв голодоморів.

  Броварчани, навіть якщо Вам не вдасться завтра вийти на Майдан Свободи, все одно вшануйте пам'ять жертв голодоморів у своїй домівці, на природі, на роботі. Хвилина мовчання не змінить Вашого життя, а запалена свічка на підвіконні чи столі не зіпсує інтер’єру Вашого дому. Головне, що ми пам’ятаємо про всіх загиблих. Вони у наших серцях... Назавжди.