WTF?
     
В поминальні дні в Броварах пустять два додаткові автобуси (РОЗКЛАД)

Броварська міська рада доводить до відома мешканців міста, що з метою забезпечення перевезення мешканців міста Бровари в поминальні дні та згідно розпорядження міського голови від 24.04.2019 №84-ОД крім перевезень до нового кладовища постійними маршрутами №327, №5, №2, додатково організовано перевезення пасажирів 5 та 6 травня 2019 року з району Геологорозвідка до міських кладовищ 2 автобусами за наступними маршрутами:


Маршрут №1: «Геологорозвідка – вул. Київська – вул. Шевченка – ЦРЛ (Поліклініка)- вул. Шевченка- вул. Київська – вул. Гагаріна – Старе кладовище (зупинка «Стадіон»)– вул. Онікієнка Олега – Нове кладовище» та в зворотньому напрямку. Відповідальний за перевезення перевізник: ТОВ «Автопас-К» -1 автобус;


Маршрут №2: «Геологорозвідка – вул. Київська – вул. Ярослава Мудрого – Старе кладовище – вул. Онікієнка Олега – вул. Москаленка Сергія – вул. Олімпійська – вул. Броварської сотні – вул. Онікієнка Олега – Нове кладовище» та в зворотньому напрямку. Відповідальний за перевезення: ТОВ «ТК «Автосоюз» - 1 автобус.