WTF?
     
На Броварській кільцевій горіли трава та сміття, а в Требухові - металевий вагончик

24 квітня 2019 року о 13:00 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про загорання трав’яного настилу та сміття на відкритій території за адресою м. Бровари, кільцева дорога.

 На ліквідацію пожежі було залучено перше відділення 56-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Бровари. По прибуттю на місце пожежі рятувальниками було проведено розвідку та встановлено, що горить трав’яний настил та сміття на площі 0.7 га.

 

Пожежу локалізовано, стволом «Б» та підручними засобами о 13:45,та повністю ліквідовано о 14:32. На пожежі працювали 5 чоловік особового складу. Причина пожежі встановлюється. Загиблих та потерпілих немає.

В цей же день, 24 квітня 2019 року о 17:57 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про загорання металевого вагончика, за адресою Броварський район, с. Требухів, вулиця Будівельників.

На ліквідацію пожежі було залучено перше відділення 56-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Бровари та СПК Требухів. По прибуттю на місце пожежі рятувальниками було проведено розвідку та встановлено, що горить металевий вагончик ,розміром 4х8, на площі 32 кв.м..

 

Пожежу локалізовано, 2 стволами «Б» о 18:14,та повністю ліквідовано о 18:51. На пожежі працювали 7 чоловік особового складу. Причина пожежі встановлюється.Власник встановлюється. Загиблих та потерпілих немає..

5 ДПРЗ м. Бровари та Броварське районне управління ГУ ДСНС України