WTF?
     
Злодії не жнуть, а погоди чекають: в Броварах та районі продовжують «працювати» грабіжники

Протягом останнього тижня не обійшли наше місто Бровари та населені пункти Броварського району крадіжки.
Так, в період часу з 17.04 по 20.04 (господарів не було вдома) невідомі особи здійснили пограбування квартири в м. Бровари по вул. Гагаріна, 16. Господарка будинку, прибувши до свого помешкання виявила, що замок від її квартири пошкоджений, а в самій квартирі речі лежали не на своїх місцях. Крадії незаконно заволоділи грошовими коштами та непоміченими покинули місце злочину.

Броварським відділом поліції відкрите кримінальне провадження за ст. 185, ч. 3 КК України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому - карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років).

А ось в с. Бобрик, Броварського р-ну, в період часу з 16.04 по 19.04 (господарів не було вдома) невідомі особи, шляхом пошкодження ришітки вікна, проникли до будинку та викрали зварювальний апарат,, телевізор, магнітолу та системний блок комп'ютера. З сусідньої ділянки також була викрадена насосна станція.

За даним фактом злочину Броварським відділом поліції відкрите кримінальне провадження за ст. 185, ч. 3 КК України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому - карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років).

В ніч з 22.04 на 23.04 крадії добралися і до будівельного майданчику, що в с. Погреби, вул. Приозерна та завдали збитків на суму близько 100 тис. грн. З території майданчику було викрадено будівельні матеріали (стійки, які тримають горизонтальну опалубку для бетону та струпцини для стискання).

По цьому злочину також відкрите кримінальне провадження за ст. 185, ч. 3 КК України.

Нагадаємо, що 22.04.2019 р. за адресою м.Бровари вул.Злагоди, 47 в 11:04 групою швидкого реагування Комкон на місці скоєння крадіжки був затриманий громадянин України, мешканець м. Бровари, 1985-го року народження, який шляхом пошкодження дверей проник до помешкання та вже встиг «спакувати» деякі електроінструменти та інші речі.