WTF?
     
Участь Броварів у «Стратегії розвитку Східного партнерства 2020»

Секретар Броварської міської ради Петро Бабич та завідувач сектору зовнішніх зв’язків відділу інформаційної політики та зовнішніх зв’язків Олена Коровіна взяли участь у франко-українсько-польській конференції з питань співробітництва між органами місцевого самоврядування на тему «Стратегія розвитку Східного партнерства 2020». Про це повідомляється на сторінці Броварської міської ради.

Захід організовано Асоціацією міст України, Французькою асоціацією Ради європейських муніципалітетів, Міністерством закордонних справ Франції, Асоціацією польських міст та проектом PLATFORMA у співпраці з Посольством Франції в Україні. 

 
23 квітня перша частина заходу пройшла у форматі зустрічі у Посольстві Франції в Україні за участі Посла Французької Республіки в Україні пані Ізабель Дюмон.
У ході зустрічі представники нашого міста поспілкувалися з французькими колегами та висловили готовність до подальшої співпраці. 
Сьогодні конференція продовжується. Учасників очікує два круглі столи на тему «Гендерна рівність на місцевому рівні» та «Розвиток економічного партнерства».