WTF?
     
Дві нагороди вихованки Броварського ВУФК Карини Колесник на чемпіонаті Європи з сумо

У м. Таллін пройшов чемпіонат Європи з сумо. У складі збірної Україні виступила на континентальній першості вихованка відділення боротьби БВУФК Карина Колесник.

Про це повідомляється на офіційному сайті Броварської міської ради.

До своєї численної колекції нагород підопічна ЗТУ Олександра Кутакова зуміла додати ще дві медалі. У змаганнях дорослих спортсменів вагової категорії до 65 кг, наша 18-річна спортсменка провела кілька переможних зустрічей, а вихід до півфіналу поступилася більш досвідченій суперниці з Польщі.

Втім у втішному турнірі Карина виступила вдало і виборола бронзову медаль. У змаганнях чемпіонату Європи серед молоді Колеснік програла лише у фіналі і стала володаркою срібла.

Нагороди Карини допомогли збірній України посісти високе друге командне місце чемпіонату Європи. В активі наших сумістів 4 золота, 6 срібних та 7 бронзових нагород.

Зазначимо, що нагороди чемпіонату Європи додали важливі бали до міжнародного рейтингу Карини, необхідного для участі у Всесвітніх Іграх. Крім того, ці дві медалі – гідне продовження напруженої  змагальної серії, в якій наша лідерка з початку цього року встигла стати чемпіонкою США з сумо, виграти медалі рейтингових турнірів в Естонії та Угорщині. Попереду у Карини перепочинок, відновлення та підготовка до чемпіонату світу.