WTF?
     
Предстоятель УПЦ митрополит Епіфаній відвідав Свято-Покровську парафію Броварів

Предстоятель Української Православної Церкви відвідав Свято-Покровську парафію м. Бровари 20 квітня та звершив Божественну літургію святителя Іоана Золотоустого. Про це повідомляється на сторінці Свято Покровського Храму м. Бровари.

 

Блаженнійшому Митрополиту Епіфанію співслужили настоятель храму, благочинний Броварського району та секретар Переяславського єпархіального управління прот. Михаїл Лесюк разом із запрошеним духовенством.

Під час богослужіння, на малому вході, Блаженнійший Митрополит Епіфаній до дня свята Пасхи відзначив священнослужителів такими богослужбовими нагородами:

  • протоієрея Миколу Кравчука та протоієрея Василя Біленця – право носіння хреста з прикрасами;
  • протоієрея Михайла Гуменюка, протоієрея Миколу Іванця та протоієрея Михайла Фрадчака – право носіння палиці;
  • священик Володимир Кіячик піднесений до сану протоієрея;
  • священика Олександра Лимана – право носіння камілавки;

 

Першосвятитель у своїй проповіді наголосив на примиренні з ближніми під час Великого посту та роз’яснив значення для кожного із нас воскресіння Господом Лазаря.

«У дні Великого Посту треба примиритися з ближніми, стати кращими, духовно переродитися й оновитися. Бог чекає кожного, не залежно від тієї години в яку він приходить, всіх Господь милує і приймає. Головне внутрішня зміна та внутрішнє бажання до цієї зміни», – сказав Митрополит.

 

Також Предстоятель закликав уникати ворожнечі та проявляти євангельську любов до ближніх.

«Треба уникати того, що руйнує наші стосунки із Богом, проявляти любов. Бо якщо між нами не буде панувати любов, а буде ворожнеча, то Бога серед нас не буде. Ми повинні це добре пам’ятати», – наголосив Митрополит Епіфаній.

Предстоятель Православної Церкви України наголосив, що Спаситель через воскрешення праведного Лазаря дає надію, що кожен із нас воскресне, коли Господь прийде вдруге судити вселену.

«Господь сказав: «Я є воскресіння і життя. І кожен, хто вірує в Мене якщо і помре – житиме вічно». Це дає нам надію, що кожен із нас не тільки душею, а й тілесно воскресне свого часу, коли Господь сподобить цього», – резюмував Предстоятель.

 

Віддати шану Предстоятелю Української Православної Церкви Блаженнійшому Митрополиту Епіфанію прийшли керівники міста - міський голова Ігор Сапожко, Олександр Резник, Григорій Голубовський та голова Броварської державної районної адміністрації Микола Клименко.

Після завершення Богослужіння настоятель парафії подякував Предстоятелю за архіпастирський візит.