WTF?
     
"HromadskeBro більше не має ресурсів на подовження своєї роботи"

 Журналіст, Андрій Кочор заявив про те, що Громадське телебачення Броварів не має коштів для подальшої роботи. У його статті відчуваються гірки нотки: "напевно, ми виявились занадто романтичними мрійниками, сподіваючись, що місто підтримає власне незалежне телебачення". Керівництво каналу запевняє, що за півроку від "простих людей" отримало неповну тисячу гривень. Протягом усього часу, команда працювала завдяки меценатам, які, на диво, жодним чином не тисли на роботу HromadskeBro, пише А. Качор.

 Для того, щоб утримувати незалежне телебачення, звісно, не достатньо підтримки кількох підприємців, для цього потрібно бажання броварчан. Місто виявилось не готовим до цього.  "Лише одна гривня на місяць від кожного мешканця могла би створити справді потужне місцеве телебачення, яке би вийшло за межі інтернету, яке зайшло би в кожну хату, з’явилося би в кожному телевізорі. Яке допомогло би людям розібратися, дізнатися, зробити висновки, прийняти рішення".

 Напевно, це проблема всіх невеликих міст України, тим більше, коли поруч столиця. Люди більш орієнтовані на столичні новини, а свої можна дізнатися й з газети, або просто "сарафанним радіо". Прикро, що так сталося, адже "жива картинка", "живі емоції" Броварів знаходили відгук у багатьох містян.

 В Америці, Європі подібні канали у невеликих містах борються за кожного глядача. Аудиторія переводить на рахунок каналу стільки, скільки вважає потрібним, і контролює роботу журналістів. У нас не протримався й один канал. Сподіваймося, що ми ще прийдемо до цього - до незалежног телебачення Броварів. 

Статтю створено на матеріалах видання "Маєш право знати".