WTF?
     
На Броварщині чоловіка в навушниках збив потяг

Вночі 21.04.2019 року близько 00:10 на залізничній станції «Заворичі», що в Броварському районі, машиністи потягу помітили між коліями тіло людини.

Відразу було викликано працівників поліції та карета екстренної медичної допомоги. По приїзду медики костантували смерть. Хто такий постраждалий та як трапилось, що його бездиханне тіло опинилось на коліях, спробували з'ясувати працівники поліції.

Виявилось, що загиблий 1993 року народження, є мешканцем Рівненської області, який близько п'яти років проживав в с. Заворичі, Броварського р-ну.
На чоловіка, який переходив колії в недозволеному місці у навушниках, здійснив наїзд потяг. Від отриманих травм постраждалий помер на місці наїзду.

По цьому випадку Броварським відділом поліції відкрите кримінальне провадження за ст. 276 ч.3 КК України (Порушення працівником залізничного, водного або повітряного транспорту правил безпеки руху або експлуатації транспорту, а також недоброякісний ремонт транспортних засобів, колій, засобів сигналізації та зв'язку, якщо вони спричинили загибель людей, - караються позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років.)

Ведеться слідство.