WTF?
     
Цими вихідними броварські пожежники не нудьгували. Знову горять трава та сміття

20 квітня 2019 року о 12:43 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про загорання трав’яного настилу та сміття на відкритій території за адресою  м. Бровари.вул.С. Москаленка.

На ліквідацію пожежі було залучено перше відділення 56-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Бровари. По прибуттю на місце пожежі рятувальниками було проведено розвідку та встановлено, що горить трав’яний настил на площі 30 м.кв..

 

Пожежу локалізовано, стволом «Б» та підручними засобами о 12:57, повністю ліквідовано о 13:05. На пожежі працювали 5 чоловік особового складу. Причина пожежі встановлюється. Загиблих та потерпілих немає.

В цей же день, 20 квітня 2019 року о 14:21 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про загорання трав’яного настилу та сміття на відкритій території за адресою  м. Бровари, вул. Підприємницька (біля «майонезки»).

 

На ліквідацію пожежі було залучено перше та друге відділення 56-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Бровари. По прибуттю на місце пожежі рятувальниками було проведено розвідку та встановлено, що горить трав’яний настил та сміття на площі 4.8 га.

 

Пожежу локалізовано, стволом «Б» та підручними засобами о 15:30, повністю ліквідовано о 16:04. На пожежі працювали 9 чоловік особового складу. Причина пожежі встановлюється. Загиблих та потерпілих немає.