WTF?
     
Броварські спортсмени готуються до чемпіонату Європи з бойового самбо

14 квітня у спортивному манежі ЦСКА Збройних Сил України відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед юнаків 2003-2004, 2005-2006 та 2007-2008 р.н.

Про це повідомляє офіційний сайт Броварської міської ради.

У складі команди Київської області були представлені і вихованці броварського клубу рукопашного бою «Сокіл», що очолює Олександр Горобінський. Юнаки дістали це право вдало виступивши на відбірному чемпіонаті Київської області.

У ваговій категорії до 39 кілограмів 11 – 12 років) два вихованці Олександра Горобінського зустрілися у вирішальному двобої. Це Олександр Гордєєв та Максим Нагорний. Ця категорія була дуже сильна, бо тут зібралися досвідчені «бійці», які не зважаючи на свій юний вік вже мають за плечима перемоги на різноманітних турнірах і змаганнях найвищого ґатунку. До честі юних броварчан вони перемогли у своїх підгрупах і жереб їх звів у фіналі. Сильнішим став Максим, а Сашко став другим. Хлопчаки провели протягом дня по 5-6 боїв, що є дуже виснажливим. Тимофій Соколов у цій же віковій групі (вага до 48 кг), як і на чемпіонаті області знову став другим. Не пощастило Владу Королю (13 – 14 років) та Євгену Шинкаренку (11 – 12 років), які дуже старалися, показавши справжні бійцівські якості, але зупинилися за крок від п’єдесталу.

Попереду у тренера та спортсменів, Максима Нагорного, Олександра Гордєєва і Тимофія Соколова, виснажливі та тяжкі тренування для достойного представлення України на Чемпіонаті Європи! Бажаємо сил, натхнення, здоров'я та звісно ж перемог!