WTF?
     
Срібло та бронза веслувальників з Броварів на 33-й міжнародній регаті з академічного веслування в Італії

12-14 квітня на італійському озері П’єділуко відбувалися змагання 33-ї міжнародної регати з академічного веслування Memorial "Paolo d'Aloja".

Традиційно ці змагання є першим серйозним випробуванням сезону для найсильніших веслувальників світу. Цьогоріч в П’єділуко стартувала і українська збірна повним складом, - повідомляє Київська обласна школа вищої спортивної майстерності.

До фінальних заїздів першого дня змагань пробилися чотири українські жіночі одиночки, а також чоловіча четвірка парна.

Спортсменка Київської обласної ШВСМ з Броварів Діана Димченко вкотре підтвердила свій статус найсильнішої спортсменки України в цьому класі і продемонструвала найкращий результат серед усієї збірної команди, здобувши срібну нагороду в класі W1x.

Перемогти Діану вдалося лише чемпіонці світу-2018 ірландці Саніті Пуспур. Її результат 7.58, у Димченко - 8.05, на третьому місці опинилася сербка Джоана Арсік з результатом 8.07.

Другу нагороду першого дня змагань здобув ще один представник Київщини, вихованець тієї самої ШВСМ з Броварів Сергій Гринь – він став бронзовим призером регати у складі чоловічої четвірки парної.

Третє місце у класі М4х у перший день регати Гринь посів разом з напарниками Іваном Довгодько, Дмитром Михаєм та Олександром Надтокою.

Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації