WTF?
     
В с. Княжичі на Броварщині шестикласники разом з поліцейськими вивчали ПДР

В рамках Тижня безпеки дитини поліцейські ювенальної превенції Броварського відділу поліції провели практичне заняття з учнями шостого класу Княжицької загальноосвітньої школи. Діти за допомогою ігор вивчали правила дорожнього руху у веселій, невимушеній атмосфері.
Старший інспектор Тетяна Мироненко розповіла дітям про важливість дотримання правил безпеки дорожнього руху. Обговорили питання наявності світловідбиваючих елементів на одязі й ранцях школярів, аби водії здалеку бачили дитину на дорозі. Правоохоронець наголосила дітям, щоб не потрапили в біду на вулиці чи під час відпочинку, їм слід дотримуватися відповідних правил поведінки. 

 
Робота з дітьми відбувалася в яскравій, невимушеній атмосфери гри. Поліція побудувала роботу з учнями так, щоб кожна хвилина навчання для них була неповторною, цікавою та сповненою позитивних емоцій.
Тільки постійна робота з дітьми може дати позитивний результат, тому працівники поліції регулярно відвідують навчальні заклади, де проводять уроки з безпеки дорожнього руху.

Броварський відділ поліції