WTF?
     
В колодязі виявили тіло броварчанина, який знаходився у розшуку майже два місяці

В суботу, 06.04.2019 року журналістам видання «At Brovary» через соцмережу написала мешканка м. Бровари та повідомила, що в цей день вона проходила повз княжицький переїзд та побачила працівників МНС та поліції, які, з її слів, когось діставали з колодязя.

Ми зв'язалися з рятувальниками, які повідомили, що в колодязі було виявлене тіло чоловіка. Як стало згодом відомо, загиблим виявився Кудрін Сергій Володимирович, 1988 року народження, який зник безвісти ще взимку, 19-го лютого 2019 року.

 

Тоді про зникнення хлопця повідомляли, як правоохоронні органи, так і листівки з світлиною Кудріна Сергія були розклеєні по всьому місту.

Зі слів рятувальників, тіло пролежало в колодязі довгий час. Ймовірно, майже два місяці, а саме з 19-го лютого.
В поліції коментувати цю ситуацію поки що не беруться, адже чекають на висновки експертиз. Єдине повідомили, що по цій справі відкрите кримінальне провадження за статтею 115 КК України.
Що ж саме відбулось, поки що не відомо. Зі слів Катерини Кудріної, мами загиблого Сергія, 19-го лютого її син перебував у Києві у подруги. Біля дванадцятої ночі, чоловік зателефонував їй та повідомив, що він вже в маршрутці №404 та прямує додому до Броварів. Саме тоді був останній зв'язок з Кудріним Сергієм.

Катерина Кудріна каже, що її син міг і раніше заночувати десь у друзів, але завжди попереджував про це, щоб не хвилювались. Цього разу цього не сталось, телефон мовчав, на другий день на роботу він не вийшов, а вже через три дні Кудріна Сергія Володимировича оголосили у розшук. Мати до останнього вірила, що її син живий...

Поховали 31-річного Сергія Кудріна у вівторок, 09.04.2019 року. Друзі, близькі та рідні мали змогу попрощатися з померлим біля будинку 298-А по вул. Київській.

Що призвело до смерті броварчанина? Відповідь на це запитання ми чекаємо від правоохоронних органів, які, у свою чергу, чекають на висновки експертиз.

Останній пост на сторінці Сергія Кудріна у фейсбуці був від його мами, Катерини Кудріної, датований 23-м серпням 2018 року: