WTF?
     
На Броварщині в с. Калита та с. Требухів палала трава. Через пожежу трави знищено господарську будівлю

09 квітня 2019 року о 17:31 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про загорання трав’яного настилу та чагарників на відкритій території в смт. Калита. На ліквідацію пожежі було залучено одне відділення 22-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт. Калита. По прибуттю на місце пожежі рятувальниками було проведено розвідку та встановлено, що горить трав’яний настил та чагарники на площі 1 Га.

Пожежу локалізовано одним стволом «Б» та підручними засобами о 18:00, повністю ліквідовано о 18:30. На пожежі працювали 5 чоловік особового складу. Причина пожежі встановлюється. Загиблих та потерпілих немає.

Також, 09 квітня 2019 року о 20:05 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про загорання трав’яного настилу на відкритій території в с. Требухів дачний кооператив «Кобзар».

 

На ліквідацію пожежі було залучено одне відділення 56-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Бровари та СПК-Требухів. По прибуттю на місце пожежі рятувальниками було проведено розвідку та встановлено, що горить трав’яний настил на площі 4 Га, в наслідок спалювання трав’яного настилу знищено господарчу будівлю розмірами 4х5м. (дерев’яна).

Пожежу локалізовано одним стволом «Б» та підручними засобами о 21:10, повністю ліквідовано о 22:20. На пожежі працювали 4 чоловіка особового складу. Причина пожежі встановлюється. Загиблих та потерпілих немає.

5 ДПРЗ м. Бровари та Броварське районне управління ГУ ДСНС України