WTF?
     
Про надання житлової субсидії в Броварах

У зв’язку з наближенням неопалювального періоду 2019 року, та з метою зменшення напруги під час звернення громадян за наданням житлової субсидії управління соціального захисту населення нагадує мешканцям міста про право та порядок подання документів на її призначення.

Житлова субсидія призначається одному із членів домогосподарства, які зареєстровані в житловому приміщенні (будинку). За рішенням комісії субсидія може призначатися за фактичним місцем проживання індивідуальним забудовникам (будинки яких не прийняті в експлуатацію), та особам, які проживають в житловому приміщенні на підставі договору найму (оренди) житла, або без укладеного договору найму (оренди) житла, у разі коли вони є внутрішньо переміщеними особами.         

Субсидія призначається і розраховується на всіх членів домогосподарства. Під час призначення житлової субсидії враховуються також доходи членів сім’ї особи із складу домогосподарства у разі, коли їх зареєстроване (фактичне) місце проживання відмінне від адреси домогосподарства.

Для призначення житлової субсидії громадянин, особа якого посвідчується паспортом або іншим документом, подає до управління соціального захисту населення заяву про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі через АТ «Ощадбанк» та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.  Дані заява та декларація можуть бути надіслані поштою або в електронній формі.

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2018 № 1176 «Деякі питання надання житлових субсидій населенню у грошовій формі» встановлено, що з 01 травня 2019 року призначення житлової субсидії домогосподарствам, які таку субсидію одержували протягом опалювального сезону 2018/19 року не у грошовій формі, здійснюється лише після подання нових заяви та декларації, в яких обов’язково зазначається номер мобільного телефону заявника.

Тобто, громадянам, які подавали заяву і декларацію на призначення субсидії до 01.01.2019 року, продовження її нарахування, починаючи з 01.05.2019, можливе лише після повторної подачі таких заяви та декларації.

Прийом документів проводиться щоденно: понеділок – четвер з 8.00 до 17.00, п’ятниця – з 8.00 до 15.45, без перерви на обід за адресою: вул.. Гагаріна, 18, кім. 101, 108.

Існує можливість попереднього запису на прийом, як в управлінні (каб. 108), так і за телефоном 6-09-48.

Працює дві телефонні «гарячі лінії»: 4-61-73, 6-29-37.

Броварська міська рада