WTF?
     
В Броварах проходять рейди-перевірки з метою недопущення спалювання сміття, сухого листя та рослинних залишків. Порушників штрафують

З настанням весни в повітрі, замість приємного запаху молодої трави, відчувається їдкий сморід від спалювання сухого листя та сміття. 
З року в рік, влада міста звертається до громадян — не паліть листя та сміття, бо це — смертельна небезпека! Це заборонено законодавством! Спалювання рослинних залишків та сміття шкодить здоров’ю людей та довкіллю, створює небезпеку для життєдіяльності міста. 
Спеціалісти відділу контролю за станом благоустрою управління інспекції та контролю Броварської міської ради спільно з представниками відділу з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Броварської міської ради, Броварського відділу поліції ГУ Національної поліції України в Київській області, у весняний період, коли більшість господарів приватних домоволодінь, прибираючи на власних присадибних ділянках попри всі заборони, вперто палять листя та сміття у себе на городах та у дворах, вирушають у рейди-перевірки по місту. 

 
6 та 7 квітня рейди-перевірки було проведено на території приватного сектору району Торгмаш.
За результатами складено адміністративні протоколи на мешканців, які проживають на вулицях Хмельницького Богдана, Калнишевського Петра, Гончаренка Аверкія, про вчинення правопорушення, передбаченого статтею 152 КУпАП. Також була проведена профілактично-роз'яснювальна робота з мешканцями вулиць Прилуцька, Покровська, Броварської сотні, Онікієнка Олега . 
Люди реагували по-різному. Одні погоджувались з тим, що порушили законодавство, інші лаялись та кидались на перевіряючих із кулаками. Проте боротьба із тими, хто спалює сміття і рослинні залишки буде продовжуватись. Бо це не жарти, люди мусять потерпати і під загрозу потрапляє їх здоров’я. Громадяни мають відчути власну відповідальність за навколишнє середовище. 
Сьогодні, на оперативній нараді, міський голова Ігор Сапожко дав доручення залучити до перевірок працівників Броварського районного відділу лабораторних досліджень, управління держпродспоживслужби у Броварському районі та Броварського районного відділу ГУ ДСНС у Київській області. 
Складено відповідний графік, також будуть виїзди на виклики громадян, які сповіщають про факти паління.
Тож і надалі просимо звертатись до контакт-центру Броварської міської ради за телефоном: (04594) 6-11-11.

 
Броварська міська рада вкотре наполегливо звертається до кожного жителя міста, суб’єктів підприємницької діяльності, установ та організацій всіх форм власності — дотримуватися правил благоустрою міста. 
Згідно із законодавством України, громадянам, підприємствам, установам, організаціям, суб’єктам підприємницької діяльності забороняється спалювати на території міста сміття різного походження, (в тому числі суху рослинність, опале листя, пластикове сміття та інші види відходів), також забороняється викидати на території міста тверді, побутові та інші види відходів, забруднювати територію хімічними та іншими розчинами. Спалювання сміття на території міста, а також викидання у не встановлених місцях сміття— карається адміністративним штрафом.

Броварська міська рада