WTF?
     
В Броварах по вул. Степана Бандери нарешті з'явиться тротуар

В Броварах по вул. Степана Бандери незабаром з'явиться тротуар. Останнім часом дуже багато місцевих мешканців скажилися, що цією вулицею дуже небезпечно рухатись пішки.

Це доводять і наїзди на пішоходів на цій ділянці дороги. 

 

Нарешті останні дні ми мали змогу спостерігати за роботою, яка "кипить" по вул. Степана Бандери. З цього приводу на сторінці міського голови Ігора Сапожко в соцмережі з'явилось повідомлення:

- Шановні броварчани! 
Від вас надходили чисельні звернення, щодо облаштування тротуару по вул. Бандери. 
По-перше, вдячний, що звертаєтесь і вказуєте на конкретні ділянки, яким маємо приділити увагу. Сьогодні мав нагоду перевірити хід робіт з облаштування тротуару. Ця ділянка є важливою, адже щодня багато людей, які проживають вздовж проїзної частини, ходять цією вулицею або прямують до залізничної станції на електрички. Вам доводилось ходити вздовж проїжджої частини. Зрозуміло, що це дуже небезпечно, тому й було ухвалено рішення облаштувати новий тротуар. 
Нині відбуваються роботи по укладці тротуарного бордюру та плитки ФЕМ. Мав також можливість поспілкуватись з мешканцями прилеглих будинків,
- написав мер Броварів.

Маємо надію, що крім тротуарної доріжки на цій ділянці вулиці буде і нормальне освітлення, адже з цього приводу також є скарги і від пішоходів, і від водіїв.