WTF?
     
Свідки ДТП в Броварах, відгукніться!

Броварська станція екстреної медичної допомоги розшукує свідків дорожньо-транспортної пригоди, яка трапилась в Броварах на розі вулиць Київська та Шевченка 03.04.2019 року. Про це вона повідомили в соцмережі у себе на сторінці.

- Необхідна інформація зі сторони руху мотоцикла!
Водії, у кого можливо є записи з відеореєстратора (або свідки події у момент зіткнення), прохання відгукнутися!
Контакти: 
Броварська станція екстреної медичної допомоги,
м.тел.: 067-290-51-58;
e-mail: brov.ekstr@ukr.net,
- пишеться в повідомленні на сторінці Броварської станції екстренної медичної допомоги.

Нагадаємо, 03.04.2019 року близько 12:30 в Броварах трапилась ДТП за участі мотоцикліста та карети швидкої допомоги, в результаті якої водій мотоцикла не пропустив карету швидкої допомоги та здійснив з нею зіткнення.

Як згодом виданню «At Brovary» повідомили в Броварському відділі поліції, обоє транспортні засоби рухались на "зелений світлофор". Якщо так, то саме карета швидкої допомоги повинна була пропустити мотоцікліста. Але медичний транспортний засіб рухався з включеними маячками. Про це нам повідомила поліція. Отже в такому разі керманич мотоцикла зобов'язаний був пропустити карету швидкої допомоги. 

Хоча дописувачі у соцмережах стверджують, що медичний транспортний засіб рухався з вимкненими екстренними сигналами. Мабуть в слідстві виникли розбіжності, тому Броварська станція екстреної медичної допомоги і звернулася за допомогою дописувачів у пошуках свідків..
Видання «At Brovary» пропонує свідкам цієї ДТП або власникам відеозаписів з регістраторів паралельно писати і в наше видання. Ми оприлюднимо дані покази чи відеозапис у нас на сторінці задля справедливого ходу слідства.

Наші контакти ви можете знайти у нас на сторінці (внизу сайту).

Вже є свідчення одного із свідків, з яким ви можете ознайомитись за ЦИМ посиланням.