WTF?
     
Требухів у вогні. В Броварському районі пожежники гасили дві пожежі

03 квітня 2019 року о 15:45 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про загорання трав’яного настилу та чагарників на відкритій території в межах Требухівської сільської ради. На ліквідацію пожежі було залучено одне відділення 56-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Бровари та СПК-Требухів.

 

По прибуттю на місце пожежі рятувальниками було проведено розвідку та встановлено, що горить трав’яний настил та чагарники на площі 4,8 Га. Пожежу локалізовано 1 стволом "Б" Та підручними засобами о 17:15, повністю ліквідовано о 17:30. На пожежі працювали 5 чоловік особового складу. Причина пожежі встановлюється. Загиблих та потерпілих немає.

Майже відразу, а саме 03 квітня 2019 року о 17:35 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про загорання трав’яного настилу та чагарників на відкритій території с. Требухів вул. Миру.

 

На ліквідацію пожежі було залучено одне відділення 56-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Бровари та СПК-Требухів. По прибуттю на місце пожежі рятувальниками було проведено розвідку та встановлено, що горить трав’яний настил та чагарники на площі 7 Га. Пожежу локалізовано 1 стволом "Б" Та підручними засобами о 18:45, повністю ліквідовано о 19:00. На пожежі працювали 5 чоловік особового складу. Причина пожежі встановлюється. Загиблих та потерпілих немає.

5 ДПРЗ м. Бровари та Броварське районне управління ГУ ДСНС України