WTF?
     
Через десятикласника з газовим балончиком припинили навчання в броварській школі

Сьогодні, 3 квітня, від управління освіти та науки Броварської міської ради надійшло повідомлення про те, що близько 10 години ранку у їдальні СЗОШ №5 учень 10 класу даного навчального закладу розпилив газовий балончик. Про це було повідомлено у соцмережі на сторінці Броварської міської ради.

У цей час в їдальні знаходилися чергові, які відразу ж після інциденту швидко покинули приміщення. Жодних скарг на погіршення стану здоров’я ні від школярів, ні від працівників харчоблоку не поступало. 
Адміністрацією школи спільно з представниками управління освіти та науки Броварської міської було прийнято рішення про негайне припинення навчального процесу. Діти молодшої ланки зараз з педагогами знаходяться на території школи, вчителі зв’язуються з батьками та відправляють дітей додому, учнів старших класів також відпустили додому. В усіх приміщеннях навчального закладу проводиться провітрювання. Про випадок повідомлено поліцію.


Для проведення лабораторних досліджень стану повітря у СЗОШ №5 залучено фахівців Броварського районного відділу лабораторних досліджень. Тільки після позитивного висновку спеціалістів навчальний процес буде відновлено.