WTF?
     
ДТП в Броварах: два «німця» не поділили вул. Ярослава Мудрого (ВІДЕО моменту аварії)

02.04.2019 року о 13:45 в Броварах на перехресті вул. Грушевського та вул. Ярослава Мудрого трапилась дорожньо-транспортна пригода за участі двох легкових автомобілів Audi та Volkswagen.

Два автомобіля рухались назустріч один одному по вул. Ярослава Мудрого - Audi з боку Розвилки, а Volkswagen з боку Торгмашу. 

 

Карета швидкої допомоги приїхала доволі швидко, через 7 хвилин. Ще до прибуття працівників поліції, водію Audi лікарі надали першу допомогу. По прибуттю на місце ДТП журналістів видання «At Brovary» чоловік стояв біля своєї автівки з пов'язкою на голові. 

Працівники Броварського відділу поліції приїхали через півгодини, близько 14:15. Що саме трапилось ми не запитували ні у водіїв, ні у полісменів, адже завчасно знали про відеозапис однієї з наших камер відеоспостереження.

І що ми бачимо з цього відеозапису... Автомобіль Audi рухався по вул. Ярослава Мудрого з боку Розвилки та мав намір повернути ліворуч на вул. Грушевського. Пропустивши деякі автомобілі, які рухались по вул. Ярослава Мудрого з боку Торгмашу, водій автомобіля Audi почав маневр повороту. Водій не "дорахувався" однієї автівки, яка в момент повороту здійснила наїзд на Audi. 

Хто винен? Якщо взяти до уваги, що на пішохідному переході з одного боку стояв чоловік, а з іншого жінка з дитячим візочком та чекали зеленого кольору пішохідного світлофору, то водій автомобіля Volkswagen рухався на зелене світло. А значить водій Audi повинен був його пропустити.
Що ж скажуть працівники поліції?