WTF?
     
На Броварщині горіли чагарники та трава

01 квітня 2019 року о 16:10 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про загорання трав’яного настилу та чагарників на відкритій території в селі Семиполки вулиця Уланська. На ліквідацію пожежі було залучено одне відділення 22-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт. Калита, СПК-Семиполки.

 

По прибуттю на місце пожежі рятувальниками було проведено розвідку та встановлено, що горить трав’яний настил та чагарники на площі 3 Га. Пожежу локалізовано одним стволом «Б» та підручними засобами о 16:40, повністю ліквідовано о 17:00. На пожежі працювали 5 чоловік особового складу. Причина пожежі встановлюється. Загиблих та потерпілих немає.

Цього ж дня менше, чим за годину, 01 квітня 2019 року о 17:00 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про загорання трав’яного настилу та чагарників на відкритій території околиця села Опанасів.

 

На ліквідацію пожежі було залучено одне відділення 22-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт. Калита. По прибуттю на місце пожежі рятувальниками було проведено розвідку та встановлено, що горить трав’яний настил та чагарники на площі 4,8 Га. Пожежу локалізовано підручними засобами о 18:10, повністю ліквідовано о 20:10. На пожежі працювали 5 чоловік особового складу. Причина пожежі встановлюється. Загиблих та потерпілих немає.

5 ДПРЗ м. Бровари та Броварське районне управління ГУ ДСНС України