WTF?
     
Обговорення нагальних броварських питань онлайн

 Партія "Демократичний Альянс" створила сторінку в інтернеті, де кожен броварчанин може залишити свою пропозицію, що до змін у місті. Усі охочі можуть написати власну петицію. Якщо вона набере 300 голосів підтримки серед відвідувачів, команда "ДемАльянсу" її опрацює і направить на розгляд до міської ради.

- Це частина програми Демальянсу "Прозоре місто". Розробляв сторінку Іллюхін Сергій, - повідомив нашому виданню Андрій Саук.

 Сторінка дуже проста у використанні, є активні вікна "Створити петицію", "Популярні". Переглянувши теми, можна з легкістю проголосувати за ту, що вам болить, або запропонувати її. Наразі, найпопулярнішими темами є: впровадження електронних черг у поліклініках, забезпечення можливості записуватися до лікарів через інтернет; забезпечення освітлення всіх пішохідних переходів у місті згідно нормативів; упорядкування лежачих поліцейських.

 Але є і недоліки, вважають користувачі соцмережей. Зокрема обмеження доступу за виглядом і функціоналом. Немає реєстрації, яка прив'язувалась до електронної пошти. Окрім того, немає упевненості, що одна й та сама людина не проголосує кілька разів, адже можна реєструватися будь-де і під будь-яким ім'ям. Отже, що з цього вийде побачимо згодом.