WTF?
     
Засідання Ради керівників підприємств міста відбулося базі броварського підприємства «Софтекс-Інвест»

21 березня  на базі броварського підприємства «Софтекс-Інвест» відбулося засідання Ради керівників підприємств міста під головуванням Броварського міського голови Ігоря Сапожка за участі голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Терещука, народного депутата України Павла Різаненка, представників головного управління ДФС у Київській області, головного управління Держпраці у Київській області.

 

У ході засідання було розглянуто перспективи розвитку Київської області та міста Бровари, а також обговорено проблемні аспекти, які виникають у ході діяльності місцевих підприємців, зокрема питання взаємодії з такими монополістами, як Укрзалізниця, газо- та енергопостачальні компанії, питання забезпечення кваліфікованими кадрами з числа робітничих професій. Голова КОДА Олександр Терещук ряд питань взяв під особистий контроль.

Також присутні ознайомилися з діяльністю унікального підприємства «Софтекс-Інвест», яке є одним з провідних в Україні виробників авіатехніки – літаків бізнес-класу та вертольотів.

Броварська міська рада