WTF?
     
Броварські поліцейські ознайомили випускників із своєю професією

Вже традиційно в Броварському відділі поліції пройшов профорієнтаційний захід для школярів. Працівники відділу кадрового забезпечення розповіли старшокласникам районних шкіл про роботу поліцейських, переваги навчання у закладах системи МВС, як стати курсантом університету та на які поліцейські професії можна вивчитись. 
Також співробітники поліції розповіли учням про підрозділи та напрями роботи поліцейських.

 

Діти із захопленням слухали, як працює слідчий відділ, співробітники карного розшуку, сектор превентивної діяльності та експерти. Поліцейські полку особливого призначення розповіли про особливості своєї роботи, показали зброю і захисне спорядження, що знаходиться на озброєнні Національної поліції України, розповіли про безпеку їх застосування. Працівники ювенальної превенції вкотре розповіли про недопущення булінгу. Наголосили на тому, що за діяння, які містить ознаки булінгу, передбачена відповідальність. 
Більше інформації про порядок вступу до вищих навчальних закладів МВС України надається працівниками кадрового забезпечення Броварського відділу поліції за адресою: м. Бровари, вул. Я.Мудрого,24

Броварський відділ поліції