WTF?
     
Броварська поліція затримала викрадачів авто і повернула транспорт законним власникам

Оперативники Управління карного розшуку поліції Київщини спільно з працівниками Броварського відділу поліції розробили оперативну комбінацію і затримали зловмисників одразу після скоєння ними чергового викрадення автомобіля у місті Бровари. 

Зловмисниками виявилися двоє жителів Чернігова, 24 та 29-річного віку, які вже мали проблеми із законом і упродовж року скоювали незаконні заволодіння автотранспорту на території столичної області та Чернігівщини. 
За скоєння аналогічних злочинів вони розшукувались правоохоронцями Чернігівської області. Працівники поліції столичної області провели 10 невідкладних обшуків у Чернігівській області в гаражних приміщеннях за місцем проживання зловмисників та в інших місцях переховування викраденого автотранспорту.

Поліцейські виявили та вилучили у якості речових доказів три автомобілі, які зловмисник не встигли розібрати на запчастини. Автомобілі марки «Деу Ланос» та «Мазда» поліцейські повернули законним власникам – жителям міста Бровари, які у свою чергу подякували за поліцейським за роботу. 

У сусідній області також там були вилучені кузови від різних авто, власники яких зараз встановлюються. 

На вчинення чергового злочину викрадачі приїздили до столичної області на автівках з іноземними номерами. Поліцейським пояснили, що на такі вчинки їх спонукало безгрошів’я.

Двом молодикам оголошено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 289 Кримінального кодексу України. Молоді чоловіки за рішенням суду знаходяться під вартою. Поліцейські встановлюють їхню причетність до скоєння інших злочинів. Триває слідство.

Поліція Київської області