WTF?
     
Конкурсний відбір на посади заступників міського голови Броварів

Після низки зустрічей досягнута домовленість про пошук та слухання претендентів на заступників міського голови Броварів, повідомляє на своїй сторінці депутат Броварської міської ради Євген Грудунов. 

Оголошується прийом документів на посади:


1..Заступника міського голови з питань реалізації повноважень виконкому у сфері соціально-економічного розвитку, планування та обліку, забезпечення комплексного соціально-економічного розвитку міста, здійснення державної економічної політики, сприяння розвитку в місті промисловості, будівництва, транспорту, зовнішніх економічних зв’язків, торгівлі, побутового обслуговування, виробництва товарів народного споживання, наповнення державного та місцевого бюджетів, посилення фінансово-бюджетної дисципліни, дотримання податкового законодавства, приватизації та оренди комунального майна, охорони навколишнього природного середовища, земельних відносин, ведення земельно-кадастрової документації, моніторингу земель та землеустрою.

2. Заступника міського голови з питань реалізації повноважень виконкому у галузях житлово-комунального господарства, газифікації, паливно-енергетичному комплексі, перспективних планів і прогнозів соціально-економічного розвитку міста з питань житлово-комунального господарства, з питань підготовки житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період, розвитку мережі доріг їх утримання з розроблення та реалізації програм перспективних планів і прогнозів соціально-економічного розвитку міста з питань житлово-комунального господарства, заходів з цивільної оборони у попередженні та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

3. Заступника міського голови з питань реалізації повноважень виконкому в галузі науки, освіти, культури, фізкультури і спорту, сім’ї, молоді, охорони здоров’я, соціального захисту населення, в тому числі від наслідків аварії на ЧАЕС, реалізації державної політики щодо міжнаціональних міжконфесійних відносин, поновлення прав реабілітованих, виконання законодавства щодо всебічного розвитку та функціонування української мови, як державної, в усіх сферах суспільного життя, створення умов для розвитку мов інших національностей.

  

Відбір буде проводитись в три етапи:

1-й етап

Збір резюме, осіб бажаючих зайняти посаду заступника міського голови наступного змісту

Для участі у відборі подаються наступні документи:

1. Резюме.
2.Копія документа про освіту.
3. Копія трудової книжки.
4. Декларація про доходи за 2014 рік.

Базові вимоги до претендентів:

Освіта - повна вища освіта (освітньо-кваліфікаційний рівень - спеціаліст, магістр ) за напрямками:

Для Заступника міського голови з питань соціально-економічного розвитку, планування та обліку, забезпечення комплексного соціально-економічного розвитку міста - економічна, будівельна,землевпорядна, державне управління.
Заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства - технічна, державне управління
Заступник міського голови з гуманітарних та соціальних питань педагогічна, юридична, соціального напрямку, державне управління

Професійні навички:


• Досвід роботи за фахом не менше5 років
• Практичні управлінські навики. Досвід у сфері управління персоналом не менше 3 років
• Володіння державною мовою — обов’язково (на рівні ділового спілкування, листування)
• Знання основ ділового спілкування
• Володіння основами ділового етикету


Особисті якості:


• Високий рівень відповідальності
• Організаторські здібності
• Вміння самостійно приймати рішення і відповідати за них

Резюме та підтверджуючи документи приймаються протягом до 30.11.2015 (включно). Документи подавати до юридичного відділу виконкому Броварської міської ради , за адресою м. Бровари, вул.. Гагаріна, 15, кабінет 205.
Пн.-чт . 8.00 – 17.00
Пт 8.00- 15.45
Резюме всіх претендентів, будуть розміщуватись на сайті Броварської міської ради, на протязі 1 дня, з моменту надходження.

2-й етап

Розгляд поданих документів на відповідність заявленим в оголошені вимогам проводить міській голова (3 дні після закінчення терміну прийому документів.)

3-й етап

Презентація (обговорення)претендентів на посаду . 
Презентація відбудеться 04.12.15 р. в приміщені міськвиконкому (про час та місце буде повідомлено додатково)
Презентація проводиться публічно за участю міського голови, депутатів БМР, представників громадськості
Кожен претендент на посаду представляє свою програму діяльності на посаді заступника міського голови .

Результати розгляду кандидатур будуть оприлюднені на сайті Броварської міської ради, через 7 днів після проведення обговорення.