WTF?
     
Цього тижня у Броварах лунатимуть сирени

21 лютого з 13:45 до 15:00 годин у місті буде проводитись перевірка системи оповіщення населення із включенням електросирен.

З метою недопущення безпідставного хвилювання  жителів та гостей міста інформуємо, що такі перевірки здійснюються щоквартально відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на 2019 рік.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами  виконавчого комітету Броварської міської ради вважає за доцільне ще раз нагадати громадянам про порядок дій у разі включення електросирен.

Дії населення за сигналом «Увага всім!»

Головний спосіб оповіщення населення про загрозу та виникнення надзвичайних ситуацій - це доведення відповідних повідомлень органів управління цивільного захисту за допомогою вуличних та пересувних гучномовців, мереж радіомовлення всіх діапазонів частот і видів модуляції та телебачення.

Для привернення уваги населення, перед передачею інформації подається уривчастий сигнал, який передається електросиренами та іншими сигнальними засобами, наявними на відповідних територіях.

Почувши такий сигнал, необхідно негайно увімкнути радіоприймач або телевізор, а якщо знаходитесь на вулиці – направитись до найближчої установи чи закладу, де є вищезазначені приймачі або вуличні гучномовці і вислухати повідомлення управління органу відділу цивільного захисту. Далі діяти без паніки і метушіння згідно отриманими вказівками.

На кожний випадок надзвичайної ситуації органами цивільного захисту готується відповідний текст звернення. Інформація передається протягом п’яти хвилин після подачі звукових сигналів.

Повідомлення органу управління цивільного захисту включає: місце і час виникнення надзвичайної ситуації; розміри та масштаби надзвичайної ситуації; час початку та тривалість дії факторів ураження; територія (райони, масиви, вулиці, будинки і т. д.), яка потрапляє в осередки (зони) ураження; порядок дій при надзвичайних ситуацій та інша інформація.

Просимо дотримуватися спокою.

Броварська міська рада