WTF?
     
В Броварах пройшов чемпіонат Київської області з лижних гонок

Цієї суботи до броварського лісі поз’їжджалися професійні лижники з усієї Київщини та Києва – 142 спортсмени брали участь у Відкритому чемпіонаті Київської області з лижних гонок.

Завітав підтримати наших атлетів і Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації. Сергій Олександрович привітав всіх з початком змагань, побажав швидкої лижні та вручив Подяки від Управління першим тренерам чемпіонів та призерів чемпіонатів України з лижних гонок 2019 року.

 

А склали компанію пану Тимофєєву ідейні натхненники лижного спорту нашого регіону, без яких не відбуваються жодні важливі лижні перегони – це Олена Лєснікова, генеральний секретар Київської обласної федерації лижного спорту та Микола Фастовець, тренер та перший віце-президент КОФЛ.

Лижники виборювали чемпіонство в спринтерській гонці на дистанції 1,6 км та в естафетах 4х1,0 км вільним стилем, - інформує Київська обласна федерація лижного спорту.

До місця змагань прибули збірні команди з міста Київ та Біла Церква, Рокитнянського, Тетіївського, Києво- Святошинського, Броварського районів та господарі змагань - збірна команда міста Бровари.

  

Дехто мав сумніви, що до наявності лижної траси взагалі. Але були приємно здивовані її якістю, коли потрапили до старту. +3 градуси тепла на початку змагань та +8 наприкінці не завадили успішному проведенню чемпіонату, а тільки додали градус в запеклій боротьбі за командну першість.

В підсумку перемогла команда господарів з результатом 918 очок. Друге місце у команди з Білої Церкви - 886,5 очок. На третьому місці опинився Рокитнянський район - 878 очок.

 

Окремо хотілось відзначити те, як відбувалися змішані естафети, де зовсім юні лижники передавали свій етап більш дорослим та досвідченим товаришам. Емоції у всіх просто зашкалювали. Було дуже горяче!

В підсумку всі чемпіони та призери отримали медалі та дипломи від Управління фізичної культури і спорту КОДА, а тренери чемпіонів - грамоти від ГО «КОФЛС».

ПРОТОКОЛИ ЗМАГАНЬ

Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації​