WTF?
     
Анульовано ліцензію відокремленого підрозділу «Броварський факультет Київського національного університету культури і мистецтв».

17 листопада 2015 року під головуванням Міністра освіти і науки України Сергія Квіта відбулося чергове засідання Акредитаційної комісії.

На засіданні були розглянуті питання та ухвалені рішення щодо акредитації напрямів (спеціальностей) у вищих навчальних закладах, продовження строку дії сертифікатів про акредитацію, акредитацію підготовки фахівців з військових спеціальностей та ліцензування військової підготовки студентів вищих навчальних закладів за програмою офіцерів запасу; питання щодо ліцензування та атестації у сфері професійно-технічної освіти.

 Розглянуто і затверджено питання щодо збільшення ліцензованого обсягу через започаткування заочної форми навчання відповідно до поданих заяв навчальних закладів.

Анульовано ліцензії для ряду філій та відокремлених підрозділів ВУЗів. В цей список потрапив і відокремлений підрозділ «Броварський факультет Київського національного університету культури і мистецтв».

Слід зазначити, що всі протокольні рішення пов’язані з ліцензуванням та акредитацією починаючи з 1993 року, зокрема,  Міжгалузевої республіканської акредитаційної комісії, Міжгалузевої акредитаційної комісії та Державної акредитаційної комісії відтепер доступні на офіційному сайті Акредитаційної комісії України.