WTF?
     
Маленька броварчанка потребує вашої уваги та допомоги (ВІДЕО)

У Броварській школі №9 навчається прекрасна дівчинка. Її ім'я Красна Женя. Дівчинка з надзвичайною силою волі. Нещодавно вона зізналася, про що вона мріє "САМА прийти до школи і САМА насти портфель." Для здійснення цієї мрії потрібно зовсім трошки - гроші на операцію. Дізнавшись, що Женіну мрію можна здійснити, учні та вчителі Броварської школи №9 організували благодійний ярмарок і виручені кошти передали мамі Жені. Так, можливо, це не всі кошти, яких потребують батьки для допомоги їх доньці, але ми щиро віримо і сподіваємося, що дуже скоро Женя прийде до школи САМА...Удачі тобі, наша красуня, - саме таке повідомленя було розміщено на сторінці ЗОШ №9 у фейсбуці.

Журналісти видання "At Brovary" зв'язалися з заступником директора з навчально-виховної роботи Броварської ЗОШ №9 Кальчук Яною Борисівною аби вона розповіла нам про Красну Женю:

- Дівчинка навчається у БЗОШ №9 у 6-Г класі. Наскільки мені відомо, їй потрібна операція на ніжках в інституті ортопедії. Операцію потрібно було провести ще у вересні, але батькі не змогли назбирати потрібної суми грошей. Дівчинка дуже хороша, привітна, по можливості намагається все робити сама, намагається добре навчатися.

- Із соціальної мережі ми дізналися, що ви проводили благодійний ярмарок. Це правда?

Ярмарок провели 13 листопада 2015 року, зібрали трішки більше 11 тис.грн., але це не вся сумма (тільки на операцію потрібно 2 тис. доларів, а ще реабілітація). Перед виборами мама зверталась до різних кандидатів та депутатів, але відповідь була одна - у нас немає грошей...

Наша редакція бажає Жені найшвидшого одужання і звертається до всіх небайдужих допомогти цій хорошій дівчинці відчути себе такою, як і всі діти та фінансово допомогти ій зробити потрібну операцію.

Красна Наталія Іванівна (мама Жені)

Тел.: 097-498-59-59,  093-847-05-54

Гроші на операцію та реабілітацію Євгенії можна перераховувати на картку Приватбанку:

4149 4978 5002 1520