WTF?
     
"Круглий стіл" на тему «Публічні консультації, як можливість впровадження належного діалогу «влада-громада» в умовах децентралізації в Україні»

30 січня 2019 року о 10:00 в  залі засідань Броварської міської ради відбулося засідання «круглого столу» на тему «Публічні консультації, як  можливість впровадження належного діалогу «влада-громада» в умовах децентралізації в Україні» за участю представників ГУ Держпраці в Київській області, Броварського управління ГУ ДФС у Київській області, Комітету громадського самоврядування Київської області, юридичного управління Броварської міської ради, управління інспекції і контролю Броварської міської ради, управління економіки та інвестицій Броварської міської ради, мікро та малого бізнесу.

Розглядались наступні питання:

  • Дотримання вимог Кодексу законів  «Про працю». Оформлення трудових відносин, враховуючи останні зміни чинного законодавства.
  • Повноваження і завдання новоутвореного управління інспекції і контролю.  Підстави та порядок проведення перевірок щодо дотримання законодавства.
  • Порядок і підстави оскарження неправомірних дій та постанов про накладання адміністративних штрафів на посадових осіб. 
  •  Єдиний соціальний внесок на загальнообв’язкове державне соціальне страхування, враховуючи останні зміни чинного законодавства.

     Під час засідання відбувся жвавий та змістовний діалог між представниками бізнесу та доповідачами.

Броварська міська рада