WTF?
     
Броварського прокурора обиратимуть на конкурсній основі

Із набуттям чинності новим Законом України «Про прокуратуру» разом із прийнятими нещодавно поправками до нього, Генеральна Прокуратура України розпочинає процес системного реформування органів прокуратури України, основою якого має стати якісне оновлення її керівного складу.

У зв'язку з цим 19 листопада 2015 року о 09:00 на конкурсній основі буде обиратись керівник Броварської прокуратури. Про це повідомляється на офіційному сайті Генеральної Прокуратури України. Конкурсна співбесіда буде проходити в м. Київ.

Адреса проведення співбесід:
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81-б

 

До 15 грудня на посаді Броварського міжрайонного прокурора залишатиметься працювати Роман Олефіренко, після чого на його посаду буде призначено іншого фахівця.

Про це в розмові з кореспондентом видання «Трибуна-Бровари» розповів сам Роман Юрійович. Як, власне, і те, що з 16 грудня Броварська міжрайонна прокуратура буде реформована у Броварську місцеву прокуратуру компетенція якої охоплюватиме не лише м. Бровари і Броварський район, а й Іванківський, Поліський район, зону відсудження ЧАЕС  та місто Славутич. Зміниться й кількісний склад прокуратури: якщо зараз штат налічує 25 фахівців, то після реформи їх буде аж 46.

Сам Роман Юрійович ситуацію прокоментував так: «Великий китайський філософ Конфуцій бажав своїм учням, щоби вони не зазнали життя в епоху змін». Я ж хочу вірити у те, що ці реформи та зміни підуть на користь Броварам. Особисто я ще не знаю, де буду працювати».

На участь у конкурсі на посаду Броварського прокурора спочатку подали 56 кандидатів (серед них і діючий прокурор Роман Олефіренко), а вже до четвертого, останнього етапу, подолавши три етапи тестування, пройшло 16 кандидатів (Олефіренко не пройшов). Завершальним акордом конкурсу стане співбесіда.Рейтинговий писок конкурсантів:

 

Зазначимо, що до Конкурсної комісії Київського регіонального центру тестування, яка буде проводити співбесіду з кандидатами на посаду Броварського прокурора, увійшли окрім першого заступника Генпрокурора Юрія Севрука та заступника Давіда Сакварелідзе увійшов народний депутат України VI, VII та VIII скликань, колишній адвокат Юлії Тимошенко Сергій Власенко.

Онлайн відео трансляцію співбесіди кожен бажаючий може поспостерігати ось тут:

ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ