WTF?
     
В Броварах представники КМЕС провели тренінг для правоохоронців по програмі партнерських відносин між поліцією та громадою

В Броварах тренери-поліцейські, які пройшли спеціалізоване навчання і отримали сертифікати від Консультативної місії Євросоюзу (КМЕС) з питань реформування сектору цивільної безпеки в Україні, провели дводенний тренінг для працівників поліції за напрямком «community policing».

Сommunity policing — це сучасний підхід до взаємодії поліції і представників громадянського суспільства в процесі побудови безпечного для життя середовища. Він передбачає спільний пошук безпекових проблем та шляхів їх вирішення.

 

Підхід Community Policing побудований на принципах постійної комунікації, де:

  • поліція та місцева громада разом відповідають за безпеку;
  • поліція реагує на місцеві потреби й вимоги, які визначає громада;
  • спілкування між населенням і поліцією є ефективним, а отже приносить відповідні результати;
  • підхід до вирішення кожної з місцевих проблем є індивідуальним;
  • співпраця спрямована на попередження правопорушень і створення плану запобіжної діяльності.

 

Всі учасники тренінгу отримали сертифікати.

Подібні тренінги представники КМЕС проводять з поліцейськими у Вишгородському, Броварському, Бориспільському, Обухівському та Києво-Святошинському районах Київської області.

Нагадаємо, Консультативна місія Європейського Союзу в Україні надає підтримку державним органам України у послідовному реформуванні сектору цивільної безпеки шляхом стратегічних консультацій і практичної підтримки заходів з реформування згідно зі стандартами ЄС та міжнародними принципами належного врядування та дотримання прав людини.

Поліція Київської області