WTF?
     
Чергові «фальстарти» броварських маршруток. Людина з інвалідністю на ходу ледь не випала з автобуса

В Броварах водій міжміського автобуса, який рухався за машрутом "330" ледь не травмував чоловіка, який має 2-гу групу інвалідності по зору. Про це у соцмережі повідомила дружина постраждалого Альона Ніколаєнко.

Як розповіла виданню «At Brovary» пані Альона, неприємна подія трапилась 24-го січня 2019 року близько 14:00 на зупинці «Дитяча поліклініка», що по вул. Незалежності.

Чоловік ледь не випав з транспортного засобу, коли водій маршрутки, не пересвідчившись, що всі пасажири вийшли з транспортного засобу, почав рухатись. З відкритими пасажирськими дверима автобус проїхав метрів п'ятнадцять.
- Боюсь уявити щоб могло статися, якби мій чолові не тримався при виході за поручні ..., - розповідає пані Альона.
Водій замість вибачень почав лаятись, використовуючи нецензурну лексику. Цікаво, що пасажири, які перебували на той час в автобусі, мовчки спостерігали за цим випадком.
Нагадаємо, що автобуси маршруту «330» належать транспортній компанії «Автосоюз», керівником якої являється Возняк Сергій Михайлович.

В 2013 році даний Богдан А092 № АІ 2526 ВР обслуговув маршрут «403», який також обслуговує ООО «ТК «Автосоюз».
Видання «At Brovary» вже повідомляло про такі собі «фальстарти» водіїв броварських маршруток №403 ледь не коштували життів їх пасажирів. Трішки нагадаємо про деякі подібні випадки.

28.12.2018 року, в Броварах маршрутка протягла пасажира по дорозі. Про це написала Олена Ковальчук.

Інцидент стався в маршрутці №403 (ст. М. "Лісова" - м Бровари) на зупинці "Інтернат". Пасажирка виходила з салону через задні двері. У цей момент водій закрив її, прищемивши дівчині волосся і руку, і почав рух. В результаті пасажирку протягнуло по землі кілька метрів, поки інші люди не закричали водієві зупинитися.

Шокованій дівчині відразу допомогли піднятися перехожі. Вона, кульгаючи, підійшла до зупинки, але сам же маршрутник на випадок ніяк не відреагував. Він навіть не поцікавився, чи потрібна постраждалій допомогу, не вийшов з автобуса і поїхав далі по маршруту.

  

Даний маршрут належить перевізником ТК "Автозоюз", директором якого являється Возняк Сергій Михайлович.

Як згодом повідомили у соцмережі, постраждала дівчина все ж таки вийшла на водія.


Виданню "At Brovary" розповів один з мешканців Броварів, що схожий випадок з ним трапився близько року тому. Чоловік має невиліковну хворобу опорно-рухового апарату та пересувається за допомогою або милиць, або ковіньки. Водій маршрутки 403 на зупинці по вул. Гагаріна біля супермаркета "Варус", не дочекавшись, поки пасажир повністю покине салон пасажирського транспортного засобу, закрив двері, тим самим защимив одну ногу в дверях. Плигаючи на хворій нозі за маршруткою по тротуару, переляканий пасажир намагався втриматись на ній. Завдяки крикам пасажирів, що перебували на зупинці, водій все ж зупинився, але, сховавши своє посвідчення, називати своє призвіще він відмовився. Що цікаво, то самі пасажири цієї маршрутки підняли ґвалт на постраждалого чоловіка, який сказав, що викликає поліцію. Решта пасажирів поспішали, хто на роботу, хто в інститут, хтось по своїм справам... 

Ще один ідентичний випадок трапився 27.12.2018 року.

Останнім часом броварські маршрутки все частіше потрапляють в хроніки не тільки місцевих новин, але і центральні ЗМІ періодично згадують та таким чином "піарять" наше м. Бровари.