WTF?
     
В Броварах на Майдані Свободи пройде акція на підтримку онкохворих

4 лютого все прогресивне людство відзначатиме важливий і актуальний день - Міжнародний день боротьби з раком. У цей день по всьому світу під гаслом «I am and I will!» проводяться акції та заходи, спрямовані на підтримку тих, хто бореться з «чумою» XXI століття - онкологічними захворюваннями.

На головній площі нашого міста - Майдані Свободи - о 15.00 Благодійний фонд «Інна» планує провести акцію в підтримку онкохворих та з нагоди Міжнародного дня боротьби з раком.

Разом зі співробітниками і підопічними Фонду участь в заході візьмуть вихованці народного хореографічного колективу «Оксамит» Броварського естетико-натуралістичного центру «Камелія» під керівництвом Оксани Чечельницької. 
Крім того, солідарність з такими пацієнтами у всьому світі висловлюють учні та батьки 5-Г класу Броварської спеціалізованої школи № 7 (класний керівник Юлія Ляховська), які також візьмуть участь в акції. 
Яскравий і барвистий флешмоб завершитися запуском гелієвих кульок.

Організатори запрошують всіх броварчан і гостей Броварів 4 лютого на Майдан Свободи підтримати світове співтовариство в боротьбі зі страшним захворюванням. Нагадуємо - початок акції о 15.00.

Скажімо всі разом «I am and I will» - «Я є і я буду»!
Якщо знайдуться бажаючі допомогти Фонду в придбанні гелієвих кульок - благодійний фонд «Інна» буде вдячний за допомогу в організації акції!

Благодійний фонд допомоги онкохворим «Інна»