WTF?
     
Юні броварські шахісти вибороли 5 медалей на Кубку Київщини

26.01.2019 року в м. Буча, Київськоїх області проходив особово-командний Кубок Київської області з шахів серед дітей різних вікових груп.
Місто Бровари на цих змаганнях представляли десять вихованців тренера Семена Гребенюка: Спис Владислав, Кравченко Марія, Волошанович Юрій, Жук Андрій, Косач Станіслав, Дідок Данило, Артемов Андрій, Васил'єв Тимур, Громосяк Антон та Лисенко Іван.

  
Загалом за перемогу на турнірі боролись  8 команд з семи міст Київської області: Буча, Біла Церква, Ірпінь, Обухів, Велика Димерка, Вишгород та Бровари.

Варто сказати, що броварські спортсмени боролись у більш старших категоріях, але це не завадило їм вибороти 5 медалей:

 

золото - Громосяк Антон (7 очок із 7-ми) та Дідок Данило (7 очок із 7-ми);

срібло - Артемов Андрій (5,5 очок із 7-ми) та Васил'єв Тимур (5 очок із 7-ми);

бронза - Спис Владислав (5 очок із 7-ми).

В загальному заліку м. Бровари зайняли четверту сходинку.

Як повідомив виданню «At Brovary» голова Федерації шахів м. Бровари Семен Гребенюк, також 26.01.2019 року паралельно вище вказаному змаганню в Броварах в клубі "Інтелект IQ" проходили сімейний турнір з шахів. Склад кожної команди - 1+1 (дитина та мама, або тато, або, дідусь, або бабуся).

- Хочу зазначити, що в цьому турнірі приймала участь сім'я Громосяків - Олег Громосяк (тато) та Олексій Громосяк (син), якого, до речі, дуже не вистачало на турнірі в м. Буча. Але саме ця пара в Броварах зайняла перше місце, що не може мене не радувати, як тренера Олексія, - розповідає Семен Гребенюк. 

Видання «At Brovary» вітає маленьких шахістів з вдалими виступами на змаганнях та бажає не зупинятись на досягнутому, брати приклад зі свого тренера та вдало представляти м. Бровари не тільки на всеукраїнському рівні, а й на міжнародному.